HOME - festival vína Jihlava
Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu
1.2.2019

FESTIVAL VÍNA 2019

...
logo DKO
Město Jihlava
Město Jihlava
facebook

Aktuality

1.2.2019

FESTIVAL VÍNA 2019

9. ročník se uskuteční v sobotu 23. března 2019

 

Vystavovatelé se mohou přihlásit na 9. ročník Festivalu vína od 5. 12. 2018 do 15. 2. 2019 a to zasláním závazné přihlášky elektronicky na e-mail: produkce@dko.cznebo zasláním do datové schránky ID: ppjy9ca , popřípadě na adresu: adresu DKO s.r.o., Tolstého 1455/2, 586 01 Jihlava. Zároveň prosíme o vyplnění údajů pro připravovaný katalog s uvedením popisu Vámi nabízených vín (nejpozději však do 28. 2. 2019).

Festival vína je jedinečnou vinařskou přehlídku v srdci Vysočiny, kde Vás kromě ochutnávek vína z Čech a Moravy čeká i zajímavý kulturní program.  Vinaři Vám pochopitelně umožní i zakoupení těch vín, která Vás osloví a zaujmou Vaše chuťové pohárky.

Devátý ročník Festivalu vína již klepe na dveře a zde přinášíme degustaci, zábavy a potěšení, na které se můžete během celého dne těšit.

Již tradičně na Vás v průběhu dne čeká nejen ochutnávka kvalitních vín z celé České republiky i zahraničí, ale také doprovodný kulturní program. Na společenském sále Vás programem dne provede zkušený moderátor, k poslechu zahraje Cimbálová muzika Matěje Dohnala a Jiří Juránek se svou kapelou a těšit se můžete také na řízenou degustaci a sabrage profesionálním sommeliérem.  Návštěvníci se také mohou opětovně těšit na hodnotné výhry ve slosování vstupenek.

Pro letošní rok jsme si pro Vás připravili velkou novinku a to je přechod na elektronický systém plateb za veškerý sortiment prodávaný na festivalu. Návštěvník si při příchodu nabije čip na jakoukoli částku. Využije hotovosti, nebo platební karty. Kdykoliv během dne si může čip tzv. dobít. Při prvním nabití dostane účtenku, na které je internetový odkaz na QR kód, pomocí nichž může sledovat všechny útraty on-line. (info systému například zde): https://www.youtube.com/watch?v=n-CFqmtwCdU. Každý vystavovatel bude vybaven tabletem s čtecím zařízením a platby budou probíhat výhradně tímto způsobem. Čipy se budou nabíjet v čase od 13:00 do 19:00 hodin.

Těšit se můžete na již tradiční vystavovatele, ale své kvalitní víno přivezou představit také nová vinařství. Více bude vloženo do sekce "vystavovatelé".

Nebude chybět rovněž nabídka „k zakousnutí k vínu“, kterou zajistí XANADU catering.

down